Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mennyire jó talaj?

Ez mennyire jó talaj?

Figyelt kérdés

Aquatic Nature Pro-Soil

jónak tűnik, de nem tudom mennyire jó egy "mezei" akváriumba?


2011. dec. 12. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
mi értesz a "mezei" alatt?
2011. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen halak vannak benne?
2011. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
guppik meg 2 törpe szívóharcsa. a mezei alatt azt értem h egy egyszerű 40 literes 15w világítással rendelkező akváriumról van szó.
2011. dec. 12. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen frankó minden halhoz és a növényeknek is jó.

Nekem az van.


[link]

2011. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg el kezdeni azzal tápozni? Miért?
2011. dec. 12. 19:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Aqua plant24-re gondoltam, amit linkeltél(hable) abba olvastam róla.
2011. dec. 12. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah, én olyat nem vettem. Nem kell :D


Nekem van más, de nem egyből vettem.. kicsit később.

Easy-life ProFito folyékony növény tápom van, az 2ezer Ft, de elég nagy flakon. Sok van benne. A vadonba vettem. Nem sokat használom, csak picit szoktam önteni néha vízcsere után, csak hogy mégis egy kis növénytápot kapjanak, mert azt eszik a növények :)


Azért azt már észrevettem, hogy ha nem tápozok egyáltalán, akkor azért el-elsárgulnak a levelek.

Ha meg tápozok akkor gyorsabban nőnek és nem sárgul semmi, de akkorr jobban algásodik, ezért nem kell túlzásba vinni a tápozást sem, szerintem.

2011. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként asszem mikor először vettem egy ilyen zsák talajt, egy 45 literes akviba, abba vagy fél évig nem tápoztam semmit és nem is láttam semmilyen hiánytünetet a növényeken.


Utána láttam hogy kezdett egyik-másik levél sárgulni, és akkor vettem csak folyékony tápot hozzá. Szóval szerintem ráér fél év mulva is.

2011. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!