Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak (túl etetés)?

Mit csináljak (túl etetés)?

Figyelt kérdés
Mit csináljak reggel meg engedtem a tesomank, hogy meg etesse a halaimat. (Megszoktam neki engedni, mert ha rényleg gondozza őket ő is kapni fog akváriumot) 12 éves és ma véletlenül rengeteg kaját adott nekik :/. Tudom én is hibás vagyok, hogy egy 12 évesre bíztam. de most az akvárium aljában áll a halkaja az egész akvárium 12 napja lett be üzemelve ki lett mosva ajzat minden! de most megint mossam ki mert egy sima vízcsere nem lesz elég (Jó hír: a halkaja ilyen 48 óra után felszívodó) de gondolom ez a víz minőséget durván rombolja
2011. dec. 14. 16:35
 1/4 Zolka99 ***** válasza:
ja, cserélj vizet, meg am szerezz csigát nekem van 1 csomó és minden maradékor megsemmisítenek :D
2011. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szívd le az aljáról a kaját, készíts be cserevizet. Nem tragédia, ha csak holnap reggel töltöd utána.


(Amúgy a neved...szóval nem te voltál véletlenül...?:P)

2011. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem én már 4-5 éve reggeltem és akkor 12 voltam :)
2011. dec. 14. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 12 éves vagyok és nem nagy tragédia ha ő eteti a halakat énnekem 165 literes meg 54 literes aksijaim vannak mind 2 őt én gondozom ám szerintem egy aljzat porszívózás meg egy kis víz csere szívd le azt rakj el holnapra azt majd cserélj holnap vízet
2011. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!