Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemény a dennerle garnéla...

Vélemény a dennerle garnéla eleségről? + néhány kérdés nano akváriummal kapcsolatban.

Figyelt kérdés

1.Próbált már valaki ezzel etetni? Vélemények?

2.Bent hagyhatom az akváriumban a levedlett red cherry páncélokat? Egymás után 3 garnéla is levedlett az 5-ből.

3.Találtam néhyán apró csigát, őket hagyjam vagy szedjem ki? Nem sok vizet zavarnak csak mászkálnak az akvárium falát és eszegetik az algát.

4.A légpumpának egész nap kell mennie? Nem hangos, nem azért kérdezem csak nem akarom hogy túlságosan átmelegedjen (tetra aps 50)


2011. dec. 14. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
A garnik most jbl novo prawn-t esznek, csak gondoltam variálom kicsit az étlapukat.
2011. dec. 14. 17:01
 2/7 A kérdező kommentje:
A csigákat nem én vettem, valamelyik növénnyel jöttek be valószínű
2011. dec. 14. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

1. a dennerle egy jó márka, szerintem de még nem etettem vele

2. bent is kell hagyni, mivel a garnik megeszik a saját páncéljukat és így értékes ásványi anyagokat nyernek belőle

3. a csigák nem zavarják a garnikat, megeszik a kajamaradékot. viszont nagyon el tudnak szaporodni, ha túleteted a garnélákat és nano akvárium lévén könnyen elszennyezik a vizet

4. szűrőd van? mert akkor nem kell abszolút légpumpa

2011. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Van szüröm(belsö szivacs) csak gondoltam nem árt a légpumpa se.
2011. dec. 14. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a szűrő rendesen fodrozza a vízfelszínt és nem adagolsz CO2-t és nincs teletömve növénnyel az akváriumod, akkor teljesen felesleges a levegőpumpa.
2011. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Én "srimps natural" kajával etetek, ntehát nem próbáltam.

2. persze, hagyd, majd megeszik

3. gondolom hólyagcsiga, nem gond, eszik az algát. Ha nem etetsz túl sokat, nem fognak eszeveszett módjára elszaporodni.

4. mennie egész nap - és ha zavar a légpumpa hangja, vegyél helyette egy kis szűrőt az totál csendes (én speciel utálom a légpumpa hangját).

2011. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy shrimps naturalst veszek nekik...köszi neked is hable!
2011. dec. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!