Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett a kis 45 L -esem?

Milyen lett a kis 45 L -esem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 16. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem adnád el? Látom gulyás főzésre használod. Nekem paprikás krumpli főzésre kellene. Hő álló?
2011. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2011. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki! Milyen halakat teszel majd bele?
2011. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy olyan tengericsillagom az aki mellett :)


Szerintem jó lesz, szép, csak a növényeken rendezhetnél egy kicsit. Az előtérben az az anubias számomra zavaró, nem ott a helye, be kellene tolni hátra. A hólyagos vízikehely viszont néhány hónapon belül kinövi az akidat.

Ezen kívül csak gratulálni tudok hozzá, csak így tovább!

2011. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Az anubias középen van ,csak túl nagy az akvárium méreteihez .Havonta hoz egy virágot ,de levelet nem igazán .A hólyagos régóta megvan,de nem nő szinte semmit .Pedig profitot meg carbot is adagolok naponta .Ez igazából bő egy éve meglévő akvi ,csak most szétszedtem az ecsetalga miatt ,és átrendeztem .Egyébként neonok lakják meg 2 szívóharcsa akik most másikban éldegélnek még be nem áll a víz .

2011. dec. 16. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó lett. Szép.
2011. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hable ! köszi neked is .

Nem bírtam ünnepek utánig várni :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2..

2011. dec. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!