Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neptun carbo-jával mik a...

Neptun carbo-jával mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak ezt tudtam beszerezni, gondoltam veszek egyet max kidobom ha nagyon szar 400,- pénz volt.
2011. dec. 19. 18:11
 1/8 Daphina ***** válasza:

Egyáltalán NEM "szar".

Én az 50literes növényesemhez használom és elég jól bevált.

Van hogy dupla adagot adok, de semmi baja a jávaimnak, sőt nagyon is virul tőle. ha nem hiszed nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=5iwnaPEAEls&context=C3d6c662A..

2011. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Daphina ***** válasza:
Ha előző link nem működne: http://www.youtube.com/watch?v=5iwnaPEAEls
2011. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesóméknál 250l-esbe az első héten (még nem voltak halak) ezzel toltuk és elég jó, a visszavágott gyökerű valiznériák egy hét alatt elkezdtek szaporodni és a többi növény is jól produkált. Halak mellett persze már nem fogjuk használni (nincs levegőztető). Szerintem olcsó és jó cucc.
2011. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Daphina ***** válasza:
Nyugisan használhatjátok halak mellett és levegőztetőre semmi szükség:)
2011. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem akartam leszólni előre, csak a neptun termékeire nem sok jót mondanak, de akkor ez jó. Garnéláknak nem árthat normál adagolás mellett?
2011. dec. 19. 20:47
 6/8 Daphina ***** válasza:
a 2 amano-m is virul:)
2011. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor minden rendben, köszi.
2011. dec. 19. 21:15
 8/8 Platypus ***** válasza:

Ha a liqui carbo nevű termékre gondolsz, akkor azt próbáltam és bevált. Feltehetően ez a régi típusú vegyszer, ami glutáraldehid. Egyes érzékenyebb csigáknak, garnéláknak megárthat elvi szinten, de a növényeknek tökéletes. Előírás szerint adagolva nem zavarja a red cherry garnélák szaporodását.


A menőbb márkákban már valami továbbvariált vegyület van, ami kevésbé mérgező az alacsonyabb rendű állatokra.

2011. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!