Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért átlátszó az ürüléke az...

Miért átlátszó az ürüléke az algaevőmnek?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam egy kb. 10 cm-es hím Ancistrus algaevőharcsát és észrevettem, hogy hosszú átlátszó, néhol fehéres csíkot húz. Visszavinni nem tudom, mert nem állatkereskedésből hoztam. Amúgy semmi baja (még) egészséges, viszonylag jóltáplált és bújkál. Most egy aranyhallal él egy 70 literes akváriumban. De miért húz ilyen ürüléket? Meg tudom gyógyítani? Átterjedhet az aranyhalra?
2011. dec. 21. 01:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez bélgyulladás is lehet. Legyen neki valami vasfa, vagy mangrove a vízben amit rágcsálhat, és adj neki rendszeresen növényi táplálékot. Forrázott, főtt zöldségeket. Ezen kívül melegebb víz kell neki, mint az aranyhalnak. (amit egyébként csapatban kell tartani.)
2011. dec. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!