Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Új akvárium. Tettem bele...

Új akvárium. Tettem bele actibactolt és acticleant a vízbe 2 napja. A víz letisztult úgy néz ki minden ok. Szükséges még valamit beletennem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 08:31
 1/7 Zolka99 ***** válasza:
48%
halat
2011. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz! Azzal még várnom kell pár napot. Akkor ennyi elég?
2011. dec. 21. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
igen,szűrőt járasd még üresen,1 hétig.nagyon kevés halkaját rak be 2 naponta a baktériumok kialakulasa végett.utana rakhatod a halakat,de ne egyszerre mert sokkot kapnak.tudom nem fogod kivárni,de gondoltam tanaccsal ellátlak.
2011. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok. Hétfőn lett feltöltve,halkaja megy. De szombaton este a fa alatt szeretném a halakat telepíteni. Remélem minden oké lesz. Köszi...
2011. dec. 21. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Fa alá teszed az akváriumot?
2011. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neeem. Már a helyén van.De mellette lesz a fa. Viszont a halakat igen.
2011. dec. 21. 10:52
 7/7 Zolka99 ***** válasza:
0%
hallod én nem vártam semmit nem raktam bele semmi szar amiután megvettem az aksit egyből mentek a halak és egy se halt meg
2011. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!