Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eddig milyen halfajokat...

Eddig milyen halfajokat tartottál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szifót, zebra és leopárddániót, plattit, gyöngygurámit, vitorláshalat, ancit, páncélosharcsákat, szumátrai físzmárnát, aranyhalat, mollyt .. Persze ezeket nem egyszerre :D
2011. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

most van egy 35 cm-es ponty, algaevő

régebben vitorláshal, algaevő, aranyhal, stendhal-hal (régen úgy hívtam 4 évesen hogy pirifarkú mert piros a farka), más is volt de nem emlékszemrá

2011. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vok meg gurámi is volt
2011. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vitolásat guppyt bettát black mollyt valami csíkosat sok féle algaevőt
2011. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bettát, törpe szívóharcsát, leopárdcsíkot neonhalat. (Neon halat már nem a többit igen.
2011. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Afrikai sügérek...vagy 8-10 féle fajt. Meg volt dél-amerikai is, kék akara. Aztán páncálosharcsák, botiák, ancik (közönséges is meg arany is). Aztán most vannak vitorlások ancikkal. Másik akváriumba meg garnélák (red cherryk és amano-k vegyesen), neonok, fekete tetrák, kalászhalak (psedomugil gertrudae), meg törpe szívóharcsák. Tavasszal át szeretném alakítani az akváriumot, valószínűleg halállomány csere is lesz. A gyöngydánió az egyik álmom. :) Majd még elválik mi lesz....de mindenképp növényes-garnélás-nanohalast szeretnék. :)
2011. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokfélét, de hadd ne soroljam, mert már egyiket se tartanám. Most már csak mini halakat és garnélákat tartok nagy akviban, hogy tudjanak úszni:

[link]


Meg egy tengeriben van egy bohóc halam és egy sárgafarkú kék korallsügérem, 2 táncoló garnéla, 1 remeterák, és van egy valamilyen tarisznyarák, de azt nem raktam bele, az ott kelt ki valószínű egy petéből és nem tudom megfogni, nem is látom soha csak a páncélját amit elhagy.

2011. dec. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
guppi,betta,platti,neon,kék gurámi,arany gurámi,kobalt gurámi,aranyhalak,paradicsomhal,garnélák,nano halak,törpe sügerek,vitorlás,páncélos harcsa,törpe szívóharcsa,anci,törpe gömbhal,darázsgéb,zöld gömbhal
2011. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát én még eléggé kezdő vagyok szóval az első halaim vannak meg:

egy hónapja vettem 2 vitorlást de az egyik másnapra sajnos elpusztult és 2 ancit, rá 1 hétre 1 zebra és 5 leopárd dániót és éppen ma 4 zebra dániót szóval egy vitorlás kivételével ezek vannak és vígan élnek de még 4 guppit szeretnék meg pár garnélát meg egyszer 1 pár cápamárnát.

és mindez 165 literben még mielőtt valaki azt hinné hogy kicsi helyen vannak.

2011. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!