Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat ajánlotok egy...

Milyen halakat ajánlotok egy 23l-es akváriumba?

Figyelt kérdés

Milyeneket, melyikből mennyit, stb.

Egy kicsi vitorlás már adott.


2011. dec. 23. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
vitorlást tettél egy 23 literesbe..?
2011. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ebbe egyébként nem lehet halat tartani..az új törvény,hogy minimum 30 literesbe lehet tartani..
2011. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Eddig még azt harangoztátok, hogy húsz liter a minimum.

sajnálom, már megvettem, nem hinném, hogy 23 literben olyan nagy bajuk lenne. 4szög akvárium, rendes berendezéssel.

2011. dec. 23. 21:17
 4/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok..egy vitorlást egyébként sem tartunk egyedül..kettőt pedig 150 literbe kell tartani..ebbe több halat NE rakjál..

[link]

lehet,hogy ennél nagyobb lesz a vitorlásod csak szólok..

2011. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem magában akarom tartani a vitorlást, más halak is kerülnek mellé, de még nem tudtam beszerezni! és különben se rendeztem még be.

Ja, a hatvan literes akváriumomban is évek óta éldegél vitorlás, több más hallal, és még sose panaszkodott...

2011. dec. 23. 21:26
 6/20 A kérdező kommentje:

Basszus ez aranyhal! Ismered egyáltalán a vitorlást??

(am 3cm)

2011. dec. 23. 21:27
 7/20 anonim ***** válasza:

egy 23 literesbe többet ne rakj..figyelj a családom évek óta foglakozik akváriumokkal,és ha már a vitorlást megvetted akkor többet NE tegyél bele,mert a vitorlás támadja a nála kisebb halakat..tengeri akváriumon keresztül a sima bettásig mindenféle volt..de persze nekem mindegy akár hetente is járhatsz a halas boltba,ha nem fogadod el a segítséget..egyébként most átmenetileg nekünk is vannak vitorlásaink egy kisebb 100 literesbe,DE most jön egy 200 literes és abba fognak élni..gondold már végig lágy szíves..

[link]

2011. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
igen tudom,de az eladó az aranyhalakat belerakta egy 25 literesbe..és így megnőttek..tudod te mekkorára nő egy vitorláshal..gondolom nem..
2011. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Testmérete 15-17 cm közötti...valóban nem ismerem őket..én vagyok a hülye..persze..
2011. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Egyik válaszodban azt mondod, hogy rendesen berendezve a másikban meg azt, hogy még nincs berendezve. Döntsd el. A másik meg az, hogy lehet most 3 cm, de később nagyobb lesz. A linket csak példának rakta be. Nem értek ezekhez a dolgokhoz, de azt még én is vágom, hogy eg ekkora b.uzi nagy halat nem tartunk 23 literben.

2011. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!