Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek barna alga ellen?

Mit tegyek barna alga ellen?

Figyelt kérdés
Üvegen végig körbe kis alga van, növényen anubiason nagy levelen látszik a barna alga, kb. 3 hete lett au egész akvárium kitakarítva, új víz bele téve, vízelőkészítő stb... növényeket másfél hétre rá tettem bele... halakat meg e hét szerdán.. jól érzik magukat, nos sok növény van benne végig, az jó elvileg, 38 watt világítás 2 61 cm-es cső.. 12-14 órát min megy világítás... vízcsere heti 30-35%, de akkor szürőt is kitakarítom, illetve csak alsó szivacs koszos, azt ki,osom saját vízébe amit leszedtem..
2011. dec. 24. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy mekkora akvárium. Ha nagy, akkor talán kevés a fény hozzá, vagy gyenge a szűrés.


De ha veszel néhány törpeszívóharcsát, meg almacsigát, azok kitakarítják fullosan.

2011. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha nem rég csináltad az egészet, akkor várj még vele 2 hetet és lehet, hogy akkor is el fog múlni az algásodás, ha nem csinálsz semmit sem.
2011. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

cső hable.. tudod én vagyok aki kérdezte h westendbe hol halas...:D


elvileg


80x35x40-es


112 liter, mint tudjuk halasok üveget is beleszámítják, és beltartalmat nézünk.. úgy meg 100 liter, szal ha valaki azt mondja jaj van egy 112 literesem az nics annyi igazából..

2011. dec. 24. 23:54
 4/7 A kérdező kommentje:

nem szeretnék.. van 6 kuli talajlakónak, 2 czebra meg tigris keveréke, de most veszek még 5 zebrát ha lesz!


van benne még 10 neon, 2 méz gur, meg 4 baltahasú

2011. dec. 24. 23:55
 5/7 A kérdező kommentje:
csigára értem
2011. dec. 24. 23:55
 6/7 A kérdező kommentje:

sok lenne törpékkel, pláne ha lesz csigám..


almacsigát nem akarok..:D tuti lelegeli nekem szép friss hajtásokat.. -.-

2011. dec. 24. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Várjál. Friss még az az akvi.
2011. dec. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!