Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek az akváriumomba?

Mit tegyek az akváriumomba?

Figyelt kérdés
54 l-es ( [link] akváriumba mien halakat tehetek? minél színesebbeket, szebbeket szeretnék. mieneket tehetek bele
2011. dec. 25. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem guppik, mollik, és plattik vannak az 54 literes akváriumomba... összesen 13 halam van. A mollijaim sárgák, a plattijaim pirosak a farkuk pedig fekete, a guppijaimból pedig csak a hím színes :)

AMúgy most nyugodtam lehet írni, hogy a molliknak több mint 100 literes akvárium kell meg ilyenek, mert tudom. Mindössze tettem egy próbát, hogy hogy érzik majd magukat egy ekkora akváriumba. És nagyon jól! Már minden terepet beúszkáltak, minden kőbe beleúsztak, minden kis helyet kihasználtak, és szaporodnak is, úgyhogy remekül érzik magukat :)

2011. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Endler guppi elég színes?

[link]

2011. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:

Ha nagyon színeseket szeretnél, akkor a legjobb ha különböző fajtájú guppihímeket választasz. Van belőle kék, piros, sárga, fekete meg amit csak akarsz. Egy ilyen kis akváriumba nem lehet sokféle halat tartani, mert az ekkora helyre való rajhalak csak saját fajtársaik társaságában érzik jól magukat, és több fajból nehezen fér el egy rendes csapat. A guppi azért jó, mert egy fajon belül egy teljes palettát lehet összeválogatni.


[link]

[link]

2011. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!