Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meghalnak a halaim?!

Meghalnak a halaim?!

Figyelt kérdés
takarításnál kiakartam venni hőmérőt, régi.. ilyen kis gumi tapadóson volt.. kiakartam venni, kipattant a tapadosból bele vízbe, kiszedtem látom teteje lesett... szerintem higany ment a vízbe..:(((((((( reggelre gondoltam összes hal kámpec lesz..:(
2011. dec. 26. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan vedd ki a halakat a vízből és ha nincs más tedd őket friss vízbe lehetőleg egyenlő hőmérsékletűbe!
2011. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most nézem, h lehet nem történt baj.. üveg sérült, üvegen belül van egy kis szál, kék csík az ott van..
2011. dec. 26. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja ha nem ment belőle a vízbe akkor jól van ;-) Azt hittem belement az egész
2011. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Abba nem is higany van, h piros a belseje az üveg csőben.

Az aljában vannak ezüst színű ólom golyócskák súlynak. Nem?

2011. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ez egy kb centis széles kis üveg cső tapadó korongal....


tapadó korongal együtt át akartam tenni máshova, útba volt, kirepült belőle bele vízbe, nézem h teteje leeset.. mondom akkor higgany a vízbe és csá..:(


de néztem üvegcsőn belülv an egy pár miliméteres szál, amibe higgany van, kék.. és az nem sérült...


meg üvegbe volt alján piros cucc, meg kis olóm golyók.. az se ment vizbe, talán viros cuccba ment bele a víz..

2011. dec. 26. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
A piros cucc valami ragasztóféle lehet, ami az ólomgolyókat fixálja. Szerintem csinálj egy nagyobb vízcserét (30-40%) azt jóvan. Vagy tehetsz aktívszenet a szűrőbe, hátha megköt valamit.
2011. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
leszedtem a víz 45%át, egyébként is takarításba voltam, részleges vízcsere..:)
2011. dec. 26. 22:35
 8/11 A kérdező kommentje:
sera vízelőkészítő, növény cucc bele és kész van már
2011. dec. 26. 22:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz így semmi bajuk, főleg ahogy mondod, túl sok minden nem került a vízbe :)
2011. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az jó, digitális mérleggel kimérem h hány milliliter menjen bele, aztán elkezdem csapnál engedi a vizet 10 liter vödör, abból 3at.. amit kimérem abból mindegyik vödörbe teszek amit frissen beöntök.. egy helyre megy, végülis mind1..:D
2011. dec. 27. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!