Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppiknak legalább mekkora...

Guppiknak legalább mekkora tenyésztőakvárium kell?

Figyelt kérdés
Tapasztalat szerint mekkora akváriumban hajlandók a guppik szaporodni? (2 hímet és 3-4 nőstényt szeretnék tartani, a nagy akváriumból kivéve, elkülönítve, majd a már vemhes nőstényeket még egyenként külön tartva. 10-12 liter szűréssel elég erre, vagy mindenképpen nagyobb kellene?)
2011. dec. 26. 23:09
 1/3 akva apor ***** válasza:

Tuti nekem a nagy akvariumban ívnak én csak a nőstényt teszem át hogy szüljön. Én 8 litresbe tettem es sikerult 2 lett mert a nőstény belehalt de a két kicsi szép nagy lett mindkettő nőstény így nem sajnálom az anyát.


Tehat jó lesz a 12 litres is.Szerintem igen akkor kell nagyobb ha sok a kicsi és nincs hely DE NE TEDD ŐKET A NAGY AKVÁRIUMODBA,MERT A TÖBBI HAL MEGEHETI!

Ja és a kicsiket szelektálni kell(a sérült halat,tehát hiányzik egy úszója,ell kell dobnod!nincs miért tartani őket úgyis szenvednének)

2011. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 akva apor ***** válasza:
Ezt mutációünak hivják.
2011. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én nem akarom a nagy akváriumban ivatni őket, mert akkor nem tudom megválogatni, hogy melyik hímek párosodjanak a sok közül. Az természetes, hogy a kicsiket aztán majd külön rakom, arra van is nevelő akváriumom, csak azt nem tudom biztosan, hogy egy 10 liters kis akváriumban lesz-e kedvük párosodni.
2011. dec. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!