Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítséget kérnék!? Nagyon...

Segítséget kérnék!? Nagyon fontos. Légyszíves

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy diversa startup 60 akváriumszettet. Nagynehezen előkészítettem, halakat is beleraktam (2szifó,3platti,1harcoshal,2páncélosharcsa,és 2 molly azthiszem), van egy belső szűrőm (Claro) és ugy veszem észre, hogy valami baj van vele mert nem olyan nagyon tiszta a víz és a halak gyakran mennek a víz tetejére... valaki tudna segíteni? Kell hozzá külön levegőztető vagy valami??? Kérlek segítsetek!! 15/L
2011. dec. 27. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Várni kellett volna legalább 1-2 hetet, míg letisztul a víz, és úgy beletenni a halakat. Jó ha túlélik.

Esetleg egy fél vízcserét csinálj ha úgy látod ködös a víz, és ne világíts az első 3 napban, hogy az infuzora ne szaporodjon el. De lehet, h meg fognak dögleni.

2011. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb tanács amit adni tudok, hogy egy kicsit tedd rükvercbe ezt az akvarisztika dolgot, aztán valami normálisabb sorrendben fuss neki még egyszer.

Pl. regisztrálj az akvarista.hu-n, és olvasd el az ingyenes e-book-okat. Az se szentírás, de az alapokat kisebb hibákkal tarkítva egész jól leírja.

Aztán olvass utána, hogy milyen halaknak tudsz megfelelő környezetet biztosítani, azok közül melyik tetszik, és azokat tartsad. (díszhal.info)

Ez így csak egy stresszes beteges akvárium lesz, az meg senkinek nem jó.

2011. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. dec. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!