Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nektek is feltűnt, hogy a...

Nektek is feltűnt, hogy a legtöbb akvarista férfi?

Figyelt kérdés
Ez mért van?:O
2011. dec. 28. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A halak nem ugatnak vissza,és nem duzzognak ha a haverokkal sörözől.
2011. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnt fel.Ha nem is nevezem maga akvaristának,de 4 nagy akvárium boldog tulajdonosa vagyok.(90-200-300-400 literesek,Van köztük tengeri akvárium is)

38/N

2011. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én így kapásból kb. ugyan annyi nőt és férfit ismerek, de ha jobban szétnézek fórumokon, valóban mi férfiak vagyunk többen.

Szerintem ez két okból lehet: 1. a nők jobban szerethetik a simogatható állatokat, 2. az akvarisztikának kicsit nagyobb a műszaki háttere, mint egy rágcsáló tartásának.

Viszont ha egy nő belefog, sokkal odaadóbban és precízebben teszi, mint nekünk a nagyrészünk :)

2011. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb ilyen hobbit férfi űzi.

Lehet azért, mert a hobbit, akit űztek, az férfi.

[link]

2011. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb hobbit, akit űztek...


Így helyes. :)

2011. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és van pár akváriumom. Most ha azt mondjátok azért nem, mert lámpát be kell kötni és azt a nők nem tudják, ez hülyeség.


1. megveheti készen és nem kell kötni rajta semmit.

2. egy komolyabb kapcsolási rajzot értelmezni nyilván bonyolultabb ha nem tudod mit kell nézni rajta, de a lámpák bekötései amiket használunk kb ilyen 5 éves gyerek szintjén vannak. Ő is lazán be tudja kötni, ha a szülője vette a fáradságot és elmondta neki hogyan kell.


3. egy szekrényt sem bonyolult barkácsolni, mert látod hogy van összerakva, és összerakhatod ugyanúgy.

Ha megesősíted, akkor alárakhatod az akvárium alá és tudod, hogy nem fog összedőlni, úgy mint a gyári ikeás szekrények. Na meg asztalossal is lehet csináltatni bármit ha valakinek több pénze van.



Én megmondom mi az amit utálok az akváriumozásban.

Pl ha megdöglik egy hal, és azt ki kell dobni. Olyankor meg szoktam kérni a barátomat, hogy halássza ki ő. De ez lehet csak az én hülyeségem. Lehet hogy más csajok szívesen nézik a hullát, nem tudom :)

Én úgy tartom az állatokat, mintha a gyerekeim lennének, és nem szeretem látni azt, amikor az egyik gyerekem meghal :/

2011. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem is feltűnt, bár én lány vagyok úgy hogy nem értem miért van szerintem a halak is lehetnek olyan érdekesek, mint egy kutya vagy egy macska.
2011. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zsoka79 ***** válasza:
Manapság már sok akadályt le lehet küzdeni. Én örülök neki hogy vannak csajok is. Székesfehérváron már voltam pár boltban és eddig egy női eladóval találkoztam. És hát mit mondjak sokkal rendezettebb a bolt mint a többi.
2011. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hable, hogy egy nő nem tudja ezeket megcsinálni, csak hogy általában nem érdeklik őket ezek a dolgok. De persze vannak kivételek, itt az oldalon is sokan, és ez tök jó, mert jól is csináljátok.
2011. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem feltűnt. De hogy miért van, az egy jó kérdés.
2011. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!