Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumra műanyag tetőt...

Akváriumra műanyag tetőt világítással keresek ami 56×27 cm-es. Valahogy máshogy meglehet oldani más tetővel vagy valamivel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, 60×30 as van 54-esekre.

Legegyszerűbben üvegtetővel, és valami egyszerű armatúrával tudod megoldani. (1 kérdéssel lejjebb)

Ez lehet egy átalakított asztali lámpa is, vagy bármilyen barkács megoldás. (ereszcsatorna, stb)

Vagy ha érzed magadban a póvert, meg a leküzdhetetlen vágyat, hogy asztaloskodj, akkor pl rétegelt lemezből is lehet tetőt gyártani, és abba annyi fénycsövet meg miegymást szerelsz, amennyit akarsz. Esetleg bádogossal hajtogattatsz egy tetőt alu lemezből, és felszereled minden jóval.

2011. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséged :)
2011. dec. 29. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy neked vagy 55cm-es T5-ös fénycsőhöz kéne valami armatúra, vagy ilyen 2-4 csapos fénycsőhöz, olyanok asztali lámpában is vannak.

Ha beférne, ez jobb lenne, csak lehet, nehezebb megoldani:

[link]


De ilyennel is lehet, talán egyszerűbb, csak nem olyan hatékony: [link]

2011. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget nekem ez bonyolult,de hát ha találok valami egyszerűt.
2011. dec. 29. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Sőt, még ilyet is találtam:

[link]


[link] yz600

2011. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát igen, ez nem szabvány méret, ilyen tetőt nem fogsz kapni.


Vegyél egy armaturát, olyat, amibe 45 centis neont lehet rakni. A Vadon díszállatba (Nyugatinál van a podmaniczky sarkon a 72-es trolimegállóban) van pár féle.


Én dupla 60centiset vettem 14 ezerért, de az már jó pár éve volt. Most nem tudom hogy melyik milyen árban van, de lehet kapni többfélét az biztos.


Ha olcsóbban akarod megúszni, akkor egy bútor neon foglalatot lehetne venni, Obiban 3 ezer Ft körül és belerakni egy hosszú barna műanyag virágládába, már hogy ne világítsaon a szemedbe, majd az egészet keresztbe rátenni az akváriumra, csak az nem olyan szép.

2011. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a 2 utolsó elég egyszerű, mert csak ráteszed, és kész, csak kicsit drágább. De csak egy kicsit, 30.000-ért is van, szóval ha nem akarsz sokat tökölni vele, akkor jó választás.
2011. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na olyasmiket árulnak a Vadonban, mint amit a 18:34-es linkelt. Ezek a gyári kész akvárium lámpák.


Vagy pl az Aqua depóból ennek is tök jó fénye van: [link]

2011. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen majd valamit szerkesztünk,veszünk.
2011. dec. 29. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!