Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvaristàk! Segitenétek?

Akvaristàk! Segitenétek?

Figyelt kérdés

5 Kérdésem lenne:

- Mennyibe kerülne egy kb 100 literes akvàrium ragasztattatàsa üvegesnél?

- Milyen szürö, vilàgitäs ill. màs technika kell egy ekkora akvàriumhoz?

- Milyen talaj/talajok kellenének ? és mennyi?

- Tudtok olyan növényeket mondani amik CO2 nélkül is nagyon szépen nönek? (ilyen "füvel" szeretném benöveszteni az akvàrium aljàt)

- Làttam csomo ilyen akvàriumos képen hogy ilyen "sziklàk" àlltak ki a "fütenger"-böl ilyen nagyon szép szürke szinüek voltak... meg tudnàtok mondani hogy milyen kövek ezek? és hogy hol lehet öket kapni?

[link]

[link]

[link]


Kösz mindenkinek:)


2011. dec. 29. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Aqua depóban lehet kapni jó kinézetű köveket.

Marsilea hirsuta nekem az egyik kedvenc aljnövényzetem, mert úgy növekszik, nem kell neki semmi extra dolog, alacsony fénen is elvan. Nekem ilyen talajom van, szintén íqua depós: [link]

Hát 100 literbe kell már 2 zacskó belőle, de ebben tudnak terjedni jól a kicsi növények. PL lehet tenni bele Echinodorus, vagy lilaoepsis füvet is.


Nem tudom menyibe kerül egy 100 literes akvárium ragasztása, talán üveggel együtt 10ezer körül, de ha nem pont méretre akarsz vágatni valamit, akkor javaslom ezt:


Nekem van egy ilyenem, ez 112 liter, és elég jól néz ki maga az akvárium, nagyon szépen van ragasztva gyárilag és csiszolt élei vannak az üvegnek, szerintem szebb ez, mint amit egy üveges csinálna:

[link]


vagy itt az összes, ha más méret kell:

[link]

2011. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm hable:)
2011. dec. 31. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!