Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumba hátteret készíthete...

Akváriumba hátteret készíthetek gipszből?

Figyelt kérdés
Mivel védhettem le festék vagy lakk vagy más hogy ne legyen baj
2011. dec. 29. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, és semmivel.

Készíts cementből, hungarocellből, csemperagasztóból, műgyantából. Rengeteg leírást találsz. Nem véletlenül használjuk ezeket az anyagokat.

2011. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami önthető anyagra gondoltam mindenképpen nincs valami ötlet?
2011. dec. 29. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A hungarocellen kívül mind önthető -,-
2011. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cement perlit keverék, vagy csemperagasztő (sima, nem flexibilis). Az utóbbi esetében hungarocellel lehet kialakítani a formát, de számolni kell azzal, hogy könnyebb lesz a víznél. Festésre ha jól tudom csak vasoxidos festékpor használható. Sajnos a színválaszték nem túl nagy (sárga, barna, piros, fekete) de ezekből is kilehet hozni jó árnyalatokat. Az akvarista.hu-n lehet találni jó kis leírásokat a háttérkészítés rejtelmeiről, illetve maradék festékport kérni, vagy eladni.
2011. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gipsz a víz alatt oldódik. Egyébként azon szilárd anyagok közé tartozik, amit porrá törve víz hozzá adásával többször is ki lehet önteni.
2011. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!