Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta 30-50 liter közötti...

Oliver777 kérdése:

Betta 30-50 liter közötti akváriumba? Hogyan?

Figyelt kérdés

Mennyire igényel gazdagon berendezett akváriumot?

Baj ha fűtőn kívül, nem rakok levegőztetőt ill. szűrőt? Levegőztető hiánya nyilván nem baj, de egy szűrőt is ki lehet váltani 1-2 hetenkénti részleges vízcserével?


2011. dec. 30. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szűrő + fűtő kell bele.


De a szűrő nem kell hogy fújjon levegőt, tehát a levegő csővet le lehet róla szedni, úgy teljesen hangtalan.


Emellett kell heti 30% vízcserét csinálni.

És ha nincs szűrőd elég hamar berothad a víz.


És a betta igényelné, hogy élő növényeket is tegyél bele, legalább 2 tő valamit, mert szeret közte bújkálni.

2011. dec. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfognak kövezni, de a legfontosabb egy bettánál a hőmérséklet. A szűrő csak ez után jön.
2011. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a méreganyagok miatt kell a szűrő, de mivel csak egy hal lenne a medencében, nem lehet kiváltani a szűrőt gyakori vízcserével.

Milyen növény van ami "igénytelennek" számít, mert én régen (nagy akváriumomban) próbálkoztam növényekkel, de gyorsan áttértem a mű növényre.

Léteznek "cserepes" növények is, amikhez nem kell spec. talaj? Mert én kavicsot szeretnék tenni az akváriumba.

Nem akarok spórolósnak tűnni, de ez csak egy kezdeti megoldás lenne arra, hogy a betta másik medencébe kerüljön, és nem akarok rá sokat költeni most, majd idővel "fejlesztgetném" ezt a medencét is.

2011. dec. 30. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
SZŰRŐ KELL! A kavicsban is lehet növényt tartani, nem kell táptalaj.
2012. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!