Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A víztisztítót lehet elfektetv...

A víztisztítót lehet elfektetve is működtetni? Mert a kisteknősömnek 5cm-es víz kell és abba állítva nem tudom belerakni, csak elfektetve

Figyelt kérdés
a víztisztító neve: internal power filter
2011. dec. 30. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Elvileg működik, de a rotor tengelye jobban fog kopni, és hangos lesz. Az életideje lecsökken. Amúgy ez a "internal power filter" név nem mond semmit, mert kb annyit jelent, hogy belső szűrő.
2011. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség, a rotort gumitappancs tartja, teljesen mindegy neki, hogy állítva vagy fektetve van. A teknősöknél általában fektetve van a szűrő, nyugodtan használhatod úgy.
2011. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam hogy a rotor egy fém (vagy kerámia) tengelyre van ráhúzva. Ha függőlegesen áll a szűrő, akkor gondolom kevésbé súrlódik, kopik, mintha elfektetve lenne. Igazából nem tudom mennyi ennek a jelentősége, de hallottam már olyat, hogy tengely elkopott. Igaz, ehhez valószínűleg kell jó pár év.
2011. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!