Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigákat hogy lehet kiirtani...

Csigákat hogy lehet kiirtani az akváriumból?

Figyelt kérdés

olyan sok apró csiga van hogy kézzel nem tudom kiszedni.

vitorláshal esetleg megesz belőle valamennyit?


2011. dec. 30. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél csigaevő csigát. Lassan ugyan, de elintézi a csigaállományt.
2011. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
így van..nekem a vitorla is evett valamennyit..
2011. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

vitorlásom az van de láthatóan nem fogyasztják a csigát.

csigaevő csiga az szaporodik?

2011. dec. 30. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
:) csigainvázió!! Vegyél két ancit, az elintézi a csigatojást. Nem fognak tovább szaporodni. A csigák pár hét múlva akkorák lesznek hogy simán ki bírod venni. Legalábbis nekem az ancik tartják kordában a csigákat. Csak 2-3 darab van szerteszana.
2011. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A csigaevő csiga is szaporodik, de nagy méretű, és nem rak annyi tojást, el is tudod adni. Úgyhogy nem kell attól tartani, hogy kiirtod az egyik csapatot, aztán lesz egy másik :)
2011. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vitorlásom is van és ancim is de mégis szaporodnak a csigák de akkor veszek csigaevő csigát
2011. dec. 30. 20:25
 7/8 anonim válasza:
Hú nekünk több száz csiga került elő egyik apról a másikra a semmiből. aztán vettem 3 széép nagy aranyhalat, és másnapra egy sem volt belőlük :D
2011. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
figyelj, ezen beszarsz. Vettem egy ancit és véletlan 2 kis csigát mondom majd kinyírom, eltüntek... felemeltem a mangróvegyökeret és alatta volt vagy 100 pete, elolvastam hog mennyi csigaírtó kell, beleraktam az ajánlott adagot, semmitsem csinált. Beleraktam 3 dobozzal az sem. Kitakarítottam az akváriumot forró vízzel, a köveket is forró vízzel és lúggal átmostam és a mangróvét kivettem. És mit ad isten? Megint vannak csigáim.... ez így 3 éven keresztül mindig.
2012. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!