Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet kék, zöld, lila,...

Hol lehet kék, zöld, lila, egyéb színű almacsigát kapni?

Figyelt kérdés
Az összes kereskedésben csak a sárga változattal találkozom, van is belőlük néhány, de szeretnék több színváltozatból is. Neten keresve sem találok a környéken, vagy postázási lehetőséggel. Budapest déli részén lakom.
2011. dec. 30. 19:54
 1/7 Janezs ***** válasza:
www.amazonas.hu
2011. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hali! Akvarista.hu-n pont van eladó.
2011. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Janezs ***** válasza:
Aki akvaristán árulja ő az oldal tulaja :)
2011. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha eljössz az Oktogonhoz érte, adok 2 nagy kéket
2011. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most a zebra csigákat gyűlytöm, meg olyanokat, ami mintás. Van ez a 2 kék almacsigám, de annyira nem vagyok oda értük.
2011. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nemigazán tudok bemenni a belvárosba, időm sincs rá. Emiatt kérdeztem, hogy Budapest déli részénél esetleg postázási lehetőséggel nem-e tudtok valamit. Egyébként a XXI. kerületben lakom. Az amazonas.hu-t nézegetem még.
2011. dec. 31. 07:34
 7/7 Blackheart87 válasza:
Hable! Én most szerelmesedtem bele a csiguszokba. Előbb-utóbb beinvesztálok akváriumra, stb. Ha van felesleges csiguszod, azt megköszönöm! :)
2012. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!