Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat javasoltok egy...

Milyen halakat javasoltok egy inkább magas, mint széles kb 70 l-es akváriumba?

Figyelt kérdés

Az akvárium 45 cm széles, 28 cm mély és 58 cm magas. Most neonok, páncélosharcsák és serpalazacok vannak benne, de már eléggé megnőttek és kicsi nekik az úszótér.

Gondoltam lecserélem őket egy törpegurámi párra + Hengeli razbórákra. Vagy milyen más halat javasoltok, aminek jó, ha magas az akvárium?


2011. dec. 31. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A hengeliknek kicsi az úszótér.

Én a helyedben jó magas felépítéssel (magas vasfák,és meredek sziklakupac) galaxy razbórákat tartanék. Ők eljátszadoznak-kergetőznek az ilyen helyen.

2011. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyan halat nem tudok neked mondani a vitorláson kívül, aminek nagy magasság kell. középen úszni a fekete tetrára gondoltam, az méeg egy magasabb hal, de mégis kisebb, mint a vitorlás, alulra a kisebb leopárd botiára, felülre meg pillangóhalra gondoltam, de nem jó egyik sem, mert ezekhez kicsi az akvárium.

----------------------------


Több rétegben lehetne kishalakat beletenni, csak a szokásos nano halaimat tudom sorolni:


Felülre: Aplocheilichthys Normani

Felső közép részre: Boraras Urophthalmoides + Microdevario kubotai

Alsóközép tájra: Galaxy Razbóra + Danio erythromicron

Alulra: Yellow garnéla

Üvegfalra zebracsigát + törpeszívóharcsát

10-15 NK-s vízben mindegyik jól megvan

[link]


Boraras van az Atlantiszban, meg néha más fajok is, és rendelésre hoznak bármit. Ezen kívül a Vadon, az Aqua depó, és az akvarista.hu jöhet még szóba. Galaxyt tenyésztőtől jobb venni, ha tudsz.

2012. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!