Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha szedek mohát kintről és...

Ha szedek mohát kintről és kiszárítom, zöld marad?

Figyelt kérdés
Van egy nagy kövem, amit nem lehet akváriumba tenni, de ha betakargatnám mohával szerintem jól nézne ki a polcon.
2012. jan. 4. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok válaszolni, de nagyon érdekes kérdés! Engem is érdekelne a válasz.
2012. jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem! Csak ha nedves a kő alatta folyamatosan. Én ezt régen teszteltem,és érdekes,hogyha teljesen kiszáradt egy darab moha és ujra locsoltam alá egy kis vizet megint kizöldült 1-2 nap alatt,nagy túlélők egyébként (tudom,már gyereknek is beteg voltam :DDD)
2012. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja ha nem kap vizet olyan szürkés-halvány szinü lesz,mintha halott lenne,de valójában még nagyon sokáig él
2012. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

És szürkés zölden csúnya?


Vagy befessem zöld akril festékkel? :)

2012. jan. 4. 01:37
 5/13 anonim ***** válasza:
igen,eléggé csúnya,minta novemberben felszednél egy marék gazt a mezőről,kb olyan szine van:) Festékkel nem tudom milyen,próbáld ki
2012. jan. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó, kösz, kipróbálom. Aztán lehet, hogy hülyeség az egész.


Volt régen bent élő mohám egy tálcán, alatta föld, locsoltam virágpermetezővel, de olyan 2-3 hónap mulva elrothadt. Kint a virágcserépben jobban megmaradt, de már onnan is elfogyott. Hoznom kell újat :)

2012. jan. 4. 01:53
 7/13 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos valóban permetezgetni kell időnként, máskülönben tönkremegy, megfakul, viszont a spórái élnek és kiszáradás után is életre kelthető.Ha nem akarsz vele foglalkozni, használj dekormohát. [link]
2012. jan. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jé. Nem is tudtam, hogy ilyen is van. Tök jó. Pesten nem lehet kapni? Rendelni olcsó. Nem tudom hány gramm kéne.
2012. jan. 4. 14:16
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendelni nem túl olcsó - ezt akartam írni, bocs.
2012. jan. 4. 14:19
 10/13 anonim ***** válasza:

művészellátókban biztos van ilyen dekormoha, pl. kőbányán a sörgyár utcában van egy nagyobb bolt.

am meg van egy nanod, abba nem fér bele a kő?

2012. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!