Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 2 literes akváriumban...

Egy 2 literes akváriumban tarthatok sórákokat?

Figyelt kérdés
És mivel kell őket etetni?
2012. jan. 5. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg megeszik az élesztőt de attól berothad a víz. Algát is esznek. Sós brakkvízben és nehéz még 20 literben is tartani szerintem.
2012. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Háát necces, de igen.
2012. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy is, elnéztem, bocs!
2012. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Platypus ***** válasza:

Én egy liter alatt sikeresen szaporítottam őket. Ez a pohár fél évig megvolt az ablakban:


http://www.youtube.com/watch?v=EIfiUuy4VHw


A trükk az, hogy nagyon kevés kaja kell nekik, és az is csak hetente max kétszer. A napfényt meghálálják, főleg ha beoltod némi tengeri algával a tenyészetet. Ha elég algás a cucc, még etetni sem kell őket. Kajának spirulinát kaptak, nagyon ritkán egy kevés élesztőt. Neten lehet rendelni direkt nekik való kaját, a sea monkeys nevű játékhoz árulják kis zacskóban.


[link]

2012. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szóval akkor lehet 2 literes akváriumban tartani őket?

Nem halnak meg?

2012. jan. 5. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. És ha meghalnak? Én meg azzal etetem a halakat és akkor is meghalnak. Ez van.
2012. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is haletetésre szánom,azért csak 2 literes akváriumba tudom tartani,mert a halaim 50 literesbe vannak.
2012. jan. 5. 19:11
 8/11 Platypus ***** válasza:

Ha átlagosan 6 éves gyerekeknek is sikerül működő kolóniát létrehozni kevesebb mint 1 literben, akkor neked is menni fog.


http://www.youtube.com/watch?v=FkYbirXYoqo&feature=related


Ez egy 2 éves Sea Monkey szett, aminek az edénye kb. 8 deci.

2012. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Platypus ***** válasza:
Haletetésre kevés lesz a 2 liter. Egy stabil kolóniában alacsony az egyedszám, így nem termel valami sok kaját.
2012. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor tegyem be őket az 50 literesbe a halakhoz?

De úgy azonnal megeszik őket.

2012. jan. 5. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!