Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van ilyen növény?

Van ilyen növény?

Figyelt kérdés
Kb 20 cm-re is megnő.Fényigénye közepes,nem igényel külön CO2 porlasztást.Bokorszerűen, sűrűn nő a levele.Esetleg gyorsan növekszik.
2012. jan. 5. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég változatos még jelenleg is a Föld növényvilága! Ha ilyet szeretnél, akkor el kell menni egy olyan helyre, ahol nagyon sok szoba és kinti növényeket tartanak és biztos megtalálod a számodra megfelelőt.


De mondjuk én még életemben nem hallottam, hogy egy növény külön szén-dioxodot igényelne. :-)

2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl az echinodorus nálam elég terebélyes, kb 20-25 cm magas, és alacsony fényen van CO2 nélkül, viszonylag gyorsan is nő. Kb 2 havonta vágok le egy jó marék levelet róla. Annak mondjuk tenyérnyi levelei vannak.Cryptocoryne-ból is vannak nagyobbra növő fajták, és az is igénytelen, de nem nő olyan gyorsan. Én ezekkel operálok, mert elsőre bejöttek.
2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első,jó sok időd van!

Második, köszi a választ!

Azt kifelejtettem, hogy inkább apró levelűek érdekelnének,pl indiai vízi csillag

2012. jan. 5. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Lindernia rotundifolia 15-30

Ezeket meg ketté lehet vágni ha túl nagy:

Ludwigia repens 30-60 cm

Rotala rotundifolia 40-60cm

Vízi hortenzia 45 cm

2012. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!