Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen hal eszi meg a nagy...

Milyen hal eszi meg a nagy tányércsiga petéit?

Figyelt kérdés
Az akváriumomban voltak nagy tányércsigák. Folyamatosan elszaporodtak, és folyton szedegettem le a petéit a novényem leveleirol vagy az uvegrol. Ha valaki tudna nekem mondani olyan halat, amely megeszi a petéit nagyon hálás lennék!
2012. jan. 5. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
az én halaim biztos nem, mert itt pont tegnap láttam egy adag csigapetét az üvegen
2012. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem van guppi és neonhal, és egyik sem eszi meg a petéket. Csak egyszer láttam, hogy kíváncsiságból megcsípte egy guppi a petészacskót, de nem hiszem, hogy megette volna..
2012. jan. 5. 21:49
 3/7 anonim válasza:
Szia! Ha nagyobb akváriumod van vegyél bele öves díszcsíkokat legalább kettőt mert szeretik a társaságot,garantálom hogy a peték és a kis csigák is eltűnnek, és ha nagyobbak lesznek a tányércsigáidnak is annyi lesz.
2012. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi, majd utánanézek, hogy mikre lenne szuksége!
2012. jan. 5. 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tul nagy ez a hal és az akváriumom nem neki való (túl kicsi) :)
2012. jan. 5. 21:59
 6/7 akva apor ***** válasza:
Harcsafélék, algaevőharcs(anci),vagy valami vízközben úszó hal vagy csigaevő csiga vedd ki a nagyokat mikor beteszed,majd vedd ki a csigakajálótcsigát és tedd külön aksiba majd a nagyokat tedd vissza (ezt csak gondolom NEM TAPASZTALTAM).
2012. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi! A csigaevo csigát, ha tudok szerezni, kipróbálom!

Szerintetek a Törpe páncélosharcsa vagy Törpe sziklaharcsa is elfogyasztaná a csigapetéket?

2012. jan. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!