Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek gonosz lennék?

Szerintetek gonosz lennék?

Figyelt kérdés
Az újszülött kisguppiknak nics helyük :(, szerintetek gonosz lennék ha odaadnám őket a többi halnak :(
2012. jan. 6. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dehogy lennél.

Ha mindenki megtartaná az összes kishalat, akkor Magyarországon mindenkinek guppit kellene tartania, több ezer literben. Ők tömeghalak, a természetben is csak 1-2 éli meg a felnőtt kort. Valahogy kordában kell tartani a szaporulatot.

2012. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahol a tobbi guppi van ott nincs helyuk, vagy nincs olyan kis akvárium amibe szokták elkuloníteni oket?
2012. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen az 1. válaszírónak igaza van! A szabad természetben is csk néhány éli meg a felnottkort! :)
2012. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem föltétlenül ezért, hanem mert ember vagy, így -mint mindenki másban is- a génjeidbe van kódolva a gonoszság.

De ez nem biztos, hogy baj, mert a jang energia nélkül elértéktelenedik, és értelmetlenné válik a jin energia.

:D

2012. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Murr tudom csak nagyon sajnálom őket, ha meghal egy halam azt is eltemetem:(. vicy külön raknám őket szívesen csak már nincs annyi aksim már 3-ban csak guppik vannak. :(
2012. jan. 6. 15:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szomorkodj ezen! Hiszen a természetben is ez lenne a nagy részével! :)

Én is nagyon sajnáltam amikor elpusztult néhány! De ez a természet torvénye, hogy az erosebbek maradnak és a gyongék távoznak!

2012. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pár szerintetek feltudna nőni úgy hogy berakom a nagy aksiba? 54l-es, guppik, neonok vannak benne, növények nincsenek, de igyekszem poótolni. ??
2012. jan. 6. 15:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Amelyik ügyes az elbujik,és felnő,én sosem szedem külön.
2012. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Néhány szerintem túlélné! Nekem egyik szulésben 4db kisguppi szuletett és 3 még mindig él belole.

Viszont jó lenne ha az akváriumban lennének rejteghelyek, hogy el tujdon bújni a kis guppi a felnottek elol!

2012. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lennél gonosz, de szemétség lenne. Tény, hogy a természetben is nyilván ez történne velük, de neked lehetőséged van rá, hogy "megmentsd" őket.

Tedd fel az akvarista.hu-ra inkább, ami ingyen van, azt mindig nagyon hamar elviszik. Szerintem pár nap, addig meg elvannak akár egy befőttes üvegben is. Az is jobb mint ha megeszik őket...

2012. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!