Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ó, hogy ma mit láttam?

Ó, hogy ma mit láttam?

Figyelt kérdés
Éppen az Arena Plazaban voltunk, és látom, hogy árulnak TETRA Akváriumszettet, ajándék aranyhaltáppal, aranyhalnak való vízelőkészítővel. Az akvárium 20 LITERES volt! És akkor a kedves vásárló persze, hogy nem fog megfelelő méretű akváriumot venni aranyhalainak, hiszen "ekkora is tökéletes"! Mi a véleményetek?
2012. jan. 6. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiába rühellem ezt a boltot legjobban pesten. Hidd el, nem ez a legnagyobb kreténség, amit megcsinálnak.

Meséltem már itt szerintem, mikor végignéztem, hogy egy vásárlónak a döglött, vagy még éppen vergődő garnélákat szedték ki, mondván semmi bajuk, majd otthon felélednek... Aha... Meg a gyönyörű díszakváriumok kinn, amikben ujjnyi vastagon áll az alga, van bennük 2 kirohadt anubias, meg egy-kettőben néhány hal, amíg bírják... Felháborító, hogy nem mennek csődbe. Meg hogy nem lehet ellenük semmit csinálni.

2012. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt hozzáteszem, hogy a kedves vásárló is utánajárhatna a dolgoknak...
2012. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és ráadásul még rohadt drága is.
2012. jan. 6. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Én multkor a mamut II-ben jártam (tipikus plázahalas bolt), és ott az eladó azt bizonygatta a naív vevőnek, hogy egy 20l-es akváriumban kényelmesen elvan 15-20 neonhal, de annyi kell is bele!!

Aztaqrva.

2012. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naja, valamilyen szinten megy az átverés mindenhol.

Kevés hely van ahol nem.

2012. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!