Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Molly ivadékoknak mit adjak enni?

Molly ivadékoknak mit adjak enni?

Figyelt kérdés
és az baj ha reggel születnek de csak délután 3 óra körül kapnak enni?
2012. jan. 8. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán kibírnak annyit, ha el tudnak bújni. Legjobb az élő artemia lenne,de vannak nagyon szuper díszhal tápok kimondottan ivadékoknak.
2012. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

venni fogok nekik valamit de van itthon szárított vizibolha azt esetleg meg tudják enni?

nem kell nekik elbújni mert külön lesznek egy ivadék nevelő hálóban és remélhetőleg reggel mire felkelek az anyjuk sem eszik meg belőlük sokat.

2012. jan. 8. 20:45
 3/4 akva apor ***** válasza:
AZ előző azért mondta,hogy tudjanak elbujni,hogy ne egyen meg az anyjuk sokat.a bolha nem tudom nálam a nagyok nem eszik ezért nem adom de ha a kicsik megeszik akkor adhatsz nekik probáld apróra morcsolni,hogy meg tudják enni.
2012. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nálam az összes hal szereti a bolhát ezért kérdeztem de nem nagyon tudnak elbújni. igazából eléggé kezdő vagyok és nem voltam ezekre a kishalakra felkészülve de ha holnapra nem születnek meg akkor jobban felkészülök.
2012. jan. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!