Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudtok nekem olyan halakat...

Tudtok nekem olyan halakat mondani amit tarthatok 50l-ben?

Figyelt kérdés
Fontos hogy: édesvizi legyen, éljen sima csapvízben, ne egyen húst... Ilyen halakra lenne szükségem =)Ja, és ne bántsa a többi halat. Előre is köszönöm a válaszokat. =)!!!
2012. jan. 10. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Guppy
2012. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb hal megeszi, és igényli az állati eredetű kaját, miért fontos, hogy növényevő legyen? Így nagyon leszűkíted a lehetőségeidet. A mindenevőknek (guppi) is kell néha pl. fagyasztott kaja, a táp, az csak táp.


Növényevők inkább az algaevők, de még ők is rámennek a tubira, vagy esetlegesen a tetemekre. 50 literbe algaevő mondjuk az Otocinclus affinis elfér 4-5 db. És biztos, hogy nem bántja a többi halat.

2012. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, köszi. Azért lenne fontos h ne egyen húst, mert nem nagyon szeretem etetni... :S De így mind1... Akkor olyat mondjatok légyszi ami eszik húst is... =) A válaszokat előre is köszi! :$
2012. jan. 10. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, ezt így még mindig nem lehet. :)

Milyen halakhoz, melyik szintre, hány halat akarsz, rengeteg szempont van.

Nézz szét a díszhal.info-n, ott sok mindent megtalálsz.

2012. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké. egyébként kis szép szines halakat szeretnék, amik csapatban élnek.=)De az fontos hogy ne bántsa a többit.
2012. jan. 10. 20:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Szétnéztem. De azt eltudnátok nekem mondani h a labirint-kopoltyús mit jelent? =)
2012. jan. 10. 20:57
 7/11 anonim válasza:
én ajánlanám az aranyhalat vitorlást és a más sügérféléket
2012. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A labirintos nem felel meg z igényeidnek. Pontylazacok, Razbórák, Dániók, (pontyfélék között) ezek közül kéne. De nagyon könnyen túl lehet telepíteni egy akvit, szóval az is fontos, hogy most milyen, és hány halad van. A lazacok néha csipkedősök.
2012. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké, köszi. :)
2012. jan. 11. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:

pl a fagyasztott szúnyoglárva, artemia, cyclops is húsnak számít neked?

boltban árulnak fagyasztott eleségeket, ezek nem élnek. Csak a száraz táp nem tesz jót a halaknak. Néha kellene adjál nekik fagyasztott finomságokat is

2012. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!