Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így még nincs túl telepítve?

Ez így még nincs túl telepítve?

Figyelt kérdés

126literes aksimba jelenleg van,6 pirosszemű pontylazac, 9 bertózi lazac, 1 anci,10 kék páncélosharcsa, és a napokba kapok még pár darab red cherry garnélát. Vehetek még bele gurámit 4dbot? vagy azok már nem kellenek bele?


Illetve még egy olyan kérdés hogy vettem növényeket van egy 20w növényes világitásom, és egy 18w halas világításom. Meg fog nálam maradni az echinodorus osiris és a Cryptocorin Nevelli ?

előre is köszönöm a válaszokat


2012. jan. 10. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg olyan halat ami a víz felszíne felé úszkál jobban?
2012. jan. 10. 19:09
 2/4 Platypus ***** válasza:
Ha a halaid elérik a felnőtt méretüket, már így is elég zsúfolt lesz az akvárium.
2012. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A páncélosok sok vizet nem zavarnak az élettérben. H van egy erős szűrésed, akkor még egy pár belefér szerintem.

A fény elég lesz.

A garnélákból pedig sokmindent nem fogsz látni. Szerintem el fognak bújni, és nem fognak szaporodni, vagy csak nagyon ritkán. Sok búvóhely pl. valamilyen moha javít a helyzeten. Halakhoz én inkább amano garnélákat javasokok. Azok nem ilyedősek. Igaz azt nem is kap csak úgy az ember:)

2012. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van jávaim bent meg bújó helyek is :) hát remélem azért annyira nem lesznek félősek, már volt egy valahogy bekerült az aksiba, de ő csak addig bujkált mindig míg bent volt a betta, utána mikor már nem volt meg a bettám egyre többet láttam :)
2012. jan. 11. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!