Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja a Dánió halamnak?

Mi baja a Dánió halamnak?

Figyelt kérdés
"elgörbült" a teste és nem is nagyon eszik már, egyre többet van a fenéken, néha vergődik..
2012. jan. 11. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem vége nagyon sajnálom lehet hogy csak öreg volt már
2012. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
A gerincferdülésnek több oka is lehet a fertőzéstől kezdve a rossz genetikáig. Ha ilyen rossz állapotban van, akkor menthetetlen, inkább pusztítsd el kíméletesen, mert ha mondjuk neonbetegsége van, akkor elkaphatja többi hal is és gyógyíthatatlan. De láttam már olyan dániót is, ami vagy 3 évet élt u alakúra görbülve. Ennek a halnak nem voltak más tünetei, rendesen evett és úszott, bár elég esetlenül.
2012. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok volt, elpusztult már másnapra.. :( (E-mailt nem is kaptam arról, hogy írtatok, azért reagálok csak most..)
2012. jan. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!