Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett az aksim? ( többi...

Milyen lett az aksim? ( többi lent, várom mindenki véleményét: )

Figyelt kérdés

[link]


itt a lap alján találhatók a fényképek nem a legjobb minőségüek , de azért látható rajta :)Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Hogy mit kellene rajta alakítanom. Az aksi adatai is rajt vannak, a halaim száma , minden adat az aksiról,várom a véleményetek. Köszi előre is


2012. jan. 13. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
már kicsit több mint egy éve üzemel. csak közbe jött egy költözés. egy rossz neon vásárlás. növények kihalása...stb. Most vettem növényeket, illetve a halnéppeséget is kipótoltam, és még kiváncsi vagyok mit kellene alakítanom.
2012. jan. 13. 19:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Szép kis akvárium, teljesen rendben van.

Én csak annyit tanácsolnék, hogy bár kevés a fényed, de növényekkel bánj sokkal bátrabban! Kellene bele még valami jó nagy bokor. Mondjuk az egyik sarokba pár jó nagy tő hólyagos vízikehely, vagy egy nagy adag vallisneria.

Esetleg egy szép anubias.


De az 9sszhatás jó, csak így tovább!

2012. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm , mindenképp megfogadom, még rakni szeretnék bele sok sok növényt, csak most kicsit sokat költöttem rá. Ugyhogy meg kell várom a következő hónapot. :)
2012. jan. 13. 19:43
 4/6 Dioxyde ***** válasza:
Jó lett:)Mondjuk ha nagyon sok felesleges pénzed lesz vmi jobb világítás ,több növény esetleg külső szűrő.
2012. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jo lett az akid,ha megnonek a novények szebb lesz!a képek tényleg nem tul jók mivel csináltad,mobillal?
2012. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem fényképezővel,de nem jó valamiért, nem csinál jó képet :/
2012. jan. 14. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!