Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valrinézián vékony szálak,...

Valrinézián vékony szálak, nem tudom ecset vagy fonal alga? Mit tegyek? Ezek szálak 1 centisek:S:S csak valrézián vagy mi neve azon van.

Figyelt kérdés
zebra csigák nem másznak fel rá, nem tudnak, túl nehéz, 1-2 red cherry garázdálkodik rajta, nem eszi azt, kb. akkora az alga mint maga garnéla.. amanoim nem mennek rá, mit tegyek,1 neon cső cserélve lett 18 watt, hétfőn másik is, kapcsoló óra lett feltéve, világítás be-ki kapcsolása nagyon rendszertelen..
2012. jan. 15. 02:11
 1/7 Platypus ***** válasza:
Vegyél oxigén cseppet halasnál és egy fecskendőt hozzá a patikában. A fecskendőbe szívd fel az oxigéncseppet fele vízzel elkeverve, majd nyomd rá pontosan az algára. Azonnal buborékozni kezd és ellilul ha megdöglik.
2012. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

látom valin, vannak ugyan nagyok sok levélen picik is kezdenek jönni..


veszek hnap másik fénycsővet, most normálisan kapcsolóra van, mostanában éjjel 4kor kapcsolatam ki, apám 8-9 bekapcsolta.. 16-18 órákat világítottam..:S:D

2012. jan. 15. 20:03
 3/7 A kérdező kommentje:
semmi negatív hatással nem jár? vannak garéláim is, amano is red cherry is.., az egy dolog rányomom 1 centisekre, de nézem 1-2 levélen már körbe ici pici pár milimétresek is jönnek..:(
2012. jan. 16. 01:59
 4/7 Platypus ***** válasza:
Ha a garnéla telibe kapja, az nem jó neki. De nekem is vannak, CRS, red cherry és amano, és mellettük használtam mindkét szert. Ha túlzásba viszed, akkor néhány levél sérülhet, de nem vészes. Az épp hogy látható algára is rá lehet nyomni, ami még csak sötét elszíneződés a levél szélén.
2012. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mért pont engem támad az alga, mért?:( pedig minden szép és jó lenne...:D
2012. jan. 16. 11:50
 6/7 Platypus ***** válasza:

Meg engem. Alapítsunk vallást ahol a főgonosz az ecset és a staghorn alga és imával lehet kiűzni.


Az előző válaszomban nem gondolkoztam és összekevertelek egy másik ecsetalgás kérdezővel, ezért írtam mindkét szert. A másik az easy carbo, ugyanúgy kell használni. Az ajánlott napi adagot lehet belőle minden nap az algára nyomni az akváriumon belül. Az oxigéncsepp 80 literre van/flakon, és simán kinyomtam a 67 literes akváriumban és senkinek se lett baja.

2012. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
minél előbb veszek, alányesek a gonosznak!XD
2012. jan. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!