Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kígyóuborkát hogy tegyem...

A kígyóuborkát hogy tegyem bele az akváriumba?

Figyelt kérdés
mekkora darabot, meghámozzam-e és le kell-e forrázni és ha igen akkor mennyi ideig?
2012. jan. 15. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
????????
2012. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Bocs,de miért is tennéd bele ?
2012. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
mert unatkozik és röhög magában hogy miket írkálhat. sajnálom a mai gyerekeket, nincs gyerekszobájuk!
2012. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Főzd ki, az a lényeg. 2-3 cmes darabot rakj be akár hámozás nélkül is. Nálam a garnélák, ancik megeszik a héját is.
2012. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az algaevő(i)d vagy a halnak akinek szánod annak méretétől függ.Meghámozni én megszoktam,mert elég kemény a héja és az még a forrázástól sem nagyon puhul meg.Egy bögrében vagy teáskannában,vízforralóban forralj vizet, az uborkát tegyed egy kis tálba,és öntsd rá addig,hogy teljesen ellepje.Hagyd benne ázni kb. 5 percet majd nézd meg,hogy jól megpuhultak-e a rostjai.aztán mehet bele az akváriumba.Ha a halak nem fogyasztják két-három napon belül akkor vedd ki mert lebomlik,és tönkreteszi a vizet.
2012. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
100%
Főzd meg héjastul, ha alapos voltál, egyből lesüllyed. Kb. Fél centi vastag korongot szoktam. Másnap a maradékot vedd ki, hogy ne szennyezze a vizet. Ha nagyon nem akar lemerülni, akkor kiskanalat kell átdugni a közepén és úgy bepottyantani. Az algaevő halak általában csak sötétben kezdenek el dolgozni rajta, ezért egy éjszakát bent kell hagyni.
2012. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az első három válaszoló elárulta magáról hogy semmit nem ért a témához csak okoskodni jár ide de most legalább jól lejáratták magukat és jár nekik a lepontozás

a növényevő halaknak szoktak salátát vagy uborkát adni mert szeretik. legközelebb ne szóljatok olyanba bele amiről fogalmatok sincs

a második háromnak meg köszönöm a hasznos választ és jár a felpontozás

2012. jan. 15. 17:32
 8/8 A kérdező kommentje:

ja és még annyit hogy szerintem te vagy a gyerek de ha nem akkor annál nagyobb szégyen hogy ilyen baromságot írsz és ez azt mutatja hogy neked nincs gyerekszobád.

az ilyenből fakad az a kérdés hogy "miért pontoznak le?" hát itt a válasz

2012. jan. 15. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!