Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Le lehet valahonnan tölteni...

Le lehet valahonnan tölteni atman at 3338 szűrő garanciajegyét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:36
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

na találtam egyet csak valahogy el kellene menteni szövegként, hogy a forgalmazó nevét át tudjam írni arra a boltra ahonnan én veszem.

ebben ha valaki tudna segíteni azt megköszönném

2012. jan. 15. 19:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csalás?
2012. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugye nem hamisítani akarsz?:)


A szöveget lementheted egyszerűen ctrl+c ctrl+v-vel world dokumentumba, vagy pdfként lemetve átkonvertálhatod docba (google pdf to doc converter kulcsszavakra sok ingyenes programot találsz) vagy pdf-ként photoshopban radírozhatsz és írhatsz rá új szöveget.

2012. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze photoshoban elég egyszerű megcsinálni, de a boltosok jobb helyeken le szokták pecsételni a garijegyet, hogy az ilyen hamisítókat kivédjék.
2012. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem akarok hamisítani csak a boltban ahonnan venni akarok ilyen szűrőt azt mondták hogy azért nem adnak az új szűrőre garanciát mert elveszett a garancia lap, ezért akarok egy üres példányt nyomtatni és kíváncsi vagyok a következő kifogásra.

ott a vásárláskor pecsételi le és írja alá az eladó ha azt akarja hogy megvegyem.

2012. jan. 15. 20:31
 6/10 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy ha hamisítani akarnék akkor nem kérdeznék itt és gondolom nem csalás hogy ha felteszik a netre.
2012. jan. 15. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Hjaa :) Szerintem vegyél máshol. Egyszerűbb, mint szarakodni a nyomtatással, de persze te tudod.
2012. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Platypus ***** válasza:
Jól lepecsételik meg aláírják neked, az nem kerül nekik semmibe, ha meg baj lesz, akkor a szerviz nem fogja elfogadni.
2012. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben ne szerkessz bele a dokumentumba. Photoshopban töröld ki a forgalmazó megnevezését, majd ők szépen ráírják a saját adataikat, lepecsételik, aláírják.Így ez teljesen hivatalos dokumentum lesz, nem lehet ellene kifogásuk.

De ha úgy látod, hogy sunyiznak, akkor ne vedd meg. Ha például felszámolják a céget, akkor hiába a gari, nem tehetsz semmit.

2012. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy garancia szempontjából, ha kapsz egy blokkot az ugyan annyit ér.
2012. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!