Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja van a sziámi harcoshal...

Mi baja van a sziámi harcoshalamnak?

Figyelt kérdés
Az uszonya beszokott szakadozni de 3-4 nap után renbe jön van 2 feher folt a fején de et mér kb 1-2 hónapja ott van uszkál és eszik rendesen kb már 1 éve mag van 1 éves korába vettem kb 2 éves lehet mi lehet e baj. Fűtés van, szűrőm is van kb 7-től 1-2 órás megszakítással 20óráig megy heti 20-30% vízcsere a szűrést ki kell kapcsoljam estére mivel a szüleim igy gondfolják és akármit mondok akkor se lehet mert azzal jönnek hogy ha erőszakoskodom akk akvim se lehet.
2012. jan. 17. 14:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szűrőnek 0-24 kell menni, különben meghalnak a jó bacik. Szüleidnek mond meg , hogy ez kb 5W, elhanyagolható fogyasztás. kb 1óra alat fogyaszt 0,25Ft-nyi áramot. (tehát napi 6Ft! ha 24órát megy)
2012. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
mondhatom nem érdekli őket apa felfújja hogy milyen sok és mondjuk az ország jelenlkegi helyzetében megérthető
2012. jan. 17. 14:39
 3/28 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de a szüleid nagyon fafejűek. Magyarázd el nekik, hogy a szűrőnek mindenféleképpen mennie kell. Ez kb. olyan mintha nekik a szobában éjszakára lekapcsolnák a fűtést - túlélik, de tuti nem tesz jót az egészségüknek.
2012. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
de hogyha ennyit nem tudtok ráfordítani, akkor tényleg jobb ha elajándékozod az egészet. Mert nehogy kitalálják, hogy a fűtőt is kapcsold ki, mert ugye az még többet fogyaszt.
2012. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
a fűtést azt nem kell kikapcsolni
2012. jan. 17. 14:44
 6/28 anonim ***** válasza:
Na ezt mondom: a fűtés valószínűleg sokkal több áramot fogyaszt, mint a szűrés. Szóval ez egy teljesen logikátlan érv, hogy a szűrő túl sokat fogyaszt.
2012. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Darkkingdom ***** válasza:
Ebben az esteben sajnállak nagyon,téged és a haladat is!hány literes az aksid? mert ha azért a minimális szinte nevetséges összegért szól (Akármien helyzetvan ha még havi 100 forint is lenne sem sok szerintem)szerintem a heti 20-30%-os vízcsere többet elvisz!(Bár nem tudom mekkora az aksid)
2012. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Darkkingdom ***** válasza:
Ja amúgy a szüleid szobájában van az aksi?belső szűrős?már csak azért hogy elképzelhető hogy zavarja őket azúgás bár inkább csobogás este?csak ez a kifogás?
2012. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
az én szobámban van és arra hivatkoznak hogy nemt udok tőle aludni
2012. jan. 17. 14:49
 10/28 A kérdező kommentje:
az akvi 30 l es kiszámoltam hogy a szűrő havonta 200-220 forintot vinne el.
2012. jan. 17. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!