Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet így tartani oket?

Lehet így tartani oket?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem egy kérdést, hogy milyen halakat ajánlanának egy 60 literes akváriumba. Valaki azt mondta, hogy lehet 1pár bettát tartani más halakkal, (neon, páncélosharcsa..). Sajnos már nem írt választ senki arra, hogy a betta pár bántaná-e a korulotte lévo halakat. Szerintetek ellennének? Vagy inkább ne, mert megolnék a tobbi halat? :S
2012. jan. 18. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én irtam nőstényt ne vegyél a hím betta mellé 60l be mer 1 himnek 3-4 nőstény kell és ezeknek 80l kell a a ugy csináld hogy a razbórát hamrabb ragd be mint a bettát oszt nem lesz csetepaté
2012. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A teáltad ajánlott halpárosítás nagyon tetszett. Ezt egy másik válaszíró írta, hogy neki úgy volt. :)
2012. jan. 18. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:

60 literbe tarthatsz egy hímet 3 nősténnyel, én 54 literbe tartottam így, az aksi elbír ennyi halat, és nem volt csetepaté. békésen elvoltak

nem kell nekik 80 liter, mert nem éppen mozgékony halak

növényesíts be és nem lessz gond

2012. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak ne tegyél melléjük más halakat. max aljzattisztitó halat.
2012. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem vörösneonokkal volt együtt egy hím, és el kellett költöztetni, mert csipkedték egymást, a neonok is őt!

Egyébként nagyon eltérnek a vélemények, sztem egy próbát megér, aztán max elajándékozod a bettát. Csak olyat keress aminek 26-27 fok kell, mert a bettának ennyi az iénye, de mondjuka kék neonnak nem. A vörössel már jó.

2012. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat!!

Úgy ugye nem lehet, hogy 1hím és más halak?

2012. jan. 18. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Az úgy jó lenne,hogy 1 hím és más halak.A betta más halakkal szemben nem olyan agresszív,mint a saját fajába tartozó nőstényekkel.Leggyakrabban vörös neonnal szokták tartani.Annak kb. 70 liter kell,de ha nem terheled túl az akváriumodat ebben is elfér.Tegyél bele egy hím bettát 6 vörös neont és 4 törpe szívóharcsát.Ez így viszonylag jó összeállítás lesz.
2012. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Ez az osszeállítás nagyon tetszik! De guppikat bántaná??
2012. jan. 18. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
igen.
2012. jan. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!