Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Atman at-3338 szűrőbe milyen...

Atman at-3338 szűrőbe milyen szűrőanyagot tegyek?

Figyelt kérdés

3 tálcája van és 7.5 liter hasznos szűrőtérfogat. van hozzá perlonvatta meg valami szivacs amit adtak hozzá.

a szűrő: [link]

mit tegyek bele? a lehető legolcsóbban szeretném megúszni de azért szeretném hogy jó szűrésem legyen.


2012. jan. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Némi siporaxot érdemes bele venni. Kimérve az akvariumplusban elég jó áron van, azt hiszem 2000 Ft/liter.

Ha ez drága, akkor esetleg lávakővel is megtöltheted, de az közel sem ilyen jó.

2012. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az alsó tálca alsó felébe kerámiagyűrű( az van itthon egy fél tálcányi) a felső felébe meg a középső tálcába lávakő a felső tálcába meg alulra a szivacs és rá a perlonvatta?

az a baj hogy siporaxból kellene legalább 2 liter mert 1 liter meg se látszik rendesen.

lávakövet honnan tudom beszerezni?

2012. jan. 22. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 1-2 liter siporaxra azért ruházz be mindenképp, felesleges a jó szűrő, ha az egész lelke nem jó.

Lávakövet én az aquadepóban vettem szintén kimérve.

Lávakő:

[link]

Siporax:

[link]


De ezek is jók még:

[link]

2012. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor még nem tudom hogy hogy lesz. szerintem veszek siporaxot de addig is köszi a segítséget
2012. jan. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!