Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a szűrő elviszi?

Ez a szűrő elviszi?

Figyelt kérdés
Sziasztok most készülök akváriumot venni, kezdésnek egy 54l-re gondoltam, viszont akitől veszem aztmondja hogy ehhez 50w-os jager fény, és Eheim Pickup 2007-es szűrő van. A fény az elég, de ez a szűrő nem kicsi egy kicsikét???? Ő azt mondja hogy neki ezzel teljesen jól működött, csak nem akarok rosz vásárt csinálni. Az akváriumban RC garnélák és maláj tornyos csigák lennének. Válaszaitokat előre is köszi!
2012. jan. 23. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A jager fény az fűtő lesz, semmi köze a világításhoz.

Az eheim 2007 egy ősrégi konstrukció, semmilyen információt nem találtam arról, hogy milyen a teljesítménye (hány liter/óra). Én egy ennyire régi szűrőt már nem vennék meg, egyszerűen nincs már értéke. Mennyiért akarja ezt így eladni? Világítás van hozzá?

2012. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy neked a garnélákhoz és a csigákhoz nem kell fűtő, tehát arra is fölösleges költeni.
2012. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Frontosa ***** válasza:
100%

Megnéztem. 180 l/s volt új korában, mára ennek kb. a fele ha igaz, tehát kicsi lesz az a szűrő, max egy ezrest érhet. Ide elkél egy 2010-es Eheim, de az ujonnan 6-7000 Ft. A Jager fűtő okés, gondolom automata. Egy új 54 literes aki 4000 körül van.

Ez a szett ha nincs hozzá világítás és jó állapaotban van szerintem úgy max 4-5000 forintot ér meg.

Üdv,

2012. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érzetem én....ennyire szar szűrő már gyanús volt de bizonygatta hogy az nagyon jó meg hogy a jager az fény :) Mind1 akkor jó hogy nem vettem meg.
2012. jan. 24. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!