Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezekről mit gondoltok?

Ezekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

150 literes aksim van jó bele az a tablettás cucli vagy mindenféleképpen Co2 palack kell ??

Ha igen akkor légyszíves valaki mondjon már egy olyat ami az alábbiakból jó is. [link]

[link]

Előre is köszi ^^


2012. jan. 23. 19:38
 1/5 Platypus ***** válasza:

A tablettás cucli nem egy nagy szám, a folyékony CO2(easy carbo és társai) vagy egy élesztős házi barkács jobb és ezek sem drágák. De kérdés, hogy milyen a világításod és a tápozásod, mert CO2 csak erősen megvilágított és tápozott akváriumba kell.


[link]

2012. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire gondolod komolyan a növényezést.

Hány W-tal világítasz?

2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell CO2. Elég egy általános talaj + lámpa, aztán a növényeket meg kell válogatni hozzá. Így egyszerűbb.
2012. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hegesztéstechnikai boltban vannak bazi nagy palackok és hozzá reduktor, olcsóbban, de nincs olyan kis tűszelep ami alkalmas lenne akváriumhoz. Sajnos nem értek hozzá, csak decemberben kérdezősködtem egy kicsit, de nekem ez veszélyes játéknak tűnt, aztán hagytam a fenébe. Végülis csak annyi derült ki számomra, hogy akárhogyan is csinálom meg, mindenhogy drága :)
2012. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1x 25 watt meg most fogok beszerezni egy 35 wattos növényes fénycsőt, mert az első az daylight
2012. jan. 25. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!