Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kell e tartanom az akváriumom...

Kell e tartanom az akváriumom repedésétől nyílászárók cseréjekor?

Figyelt kérdés
Van egy 300 literes akváriumom és az a kérdés foglalkoztat, hogy ha nyílászáró cseréjekor nekiállnak vésni a falat a rezonálástól megrepedhet e az akvárium. Jobb ha elköltöztetem másik szobába, vagy leveszem a felét a víznek, amikor a munkálatok történnek? Vélemények nem érdekelnek, kérem azok válaszoljanak, akik már cseréltek nyílászárót!
2012. jan. 24. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vélemény nem érdekel?! Öcsi, le van írva a fizika könyvben, nem kell ahhoz cserélni ablakot, hogy az ember tudja! Ha saját frekvenciáján rezeg majd valami, akkor széttörheti, de a bontásnál használt eszközök jellemzően nem abban a frekvenciatartományba dolgoznak. Hameg mégis, akkor felragaszthatodte akár a plafonra is, úgyis széttöri.
2012. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magától a munkálattól nem kell félni, nem jár hatalmas rezgéssel. Az új beszerelésekkor ha használnak ütvefúrót, az a legvészesebb, de az is csak pár csavar. Én inkább a szakiktól félnék, szeretnek úgy fordulni az ablakokkal, hogy a legértékesebb dolgokat verjék le. Ha nagyon messze van tőlük az aki, akkor talán maradhat. Viszont rengeteg porral jár, alaposan takard le!
2012. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm válaszod. Én is erre gondoltam, hogy talán magától a rezgéstől nem lesz gond, inkább a "Józsi iszó' egyet" fordulásokkal. Akkor költöztetem és letakarom.

Első ezt a bunkó hozzászólást nem reagálom le.

2012. jan. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!