Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppit tartok tegnap óta4segít...

Guppit tartok tegnap óta4segítség kellene?

Figyelt kérdés
45-50 literes az akváriumo!a vizet felfőztem hagytam álni, még semmi nincs az akváriumban!a vízszűröt bekapcsolhatom?mit vegyek nekik enni?milyen növények mehetnek bele?segítsetek szeretnék egészséges halacskákat nevelni de nem nagyon értek még hozzá!
2012. jan. 24. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szűrőt azt kapcs be fagyasztott vizibolha meg sera lemezes

rakj bele valami élő vizinövényt bl az anubias bateri vs bateri napi 10 óra világítás 8w 12 w os fénycsővel lehet nagyobb de kisebb ne legyen.Legyen benne fűtő egy 50w os és 24-25 fokos legyen a víz legyen benne búvóhely. A szűrő 0-24 ben mennyen.

2012. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlasiusBlay válasza:

Szia!


Sok helyen leírták és valóban hasznos az akvarista.hu oldalon található e-book gyűjtemény, abban van egy "kezdeti lépések" című, nagyon hasznos tud lenni. A vízszűrőt bekapcsolhatod, sőt be kell már a halak betelepítése előtt, hogy megfelelő környezet várja őket.


Én jelenleg lemezes tápot adok nekik enni, de nagyon sok fajta, féle van. A guppi szinte mindent megeszik, szóval nagyon nem tudsz mellé lőni, ha az üzletben kérsz, akkor biztosan tudnak neked ajánlani megfelelőt. Érdemes utána olvasni a haladnak is: [link]

2012. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szűrőnek kötelezően kell járnia éjjel-nappal, és úgy kellett volna kezdeni az egészet, hogy halak nélkül, a növényekkel járatod vagy 2 hétig...

Egyelőre nagyon keveset etess, úgy túlélhetik.

Cserélj hetente 2×20% vizet.

2012. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, etetés fagyasztott kajákkal, és forrázott zöldségekkel. Esetleg néha táp. Heti 1 koplalónap.
2012. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!