Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Linkeltek képet saját akvárium...

Linkeltek képet saját akváriumotokról?

Figyelt kérdés
Indítani szeretnék egy új édesvizi akváriumot, de még nem tudom, hogy milyet. Örülnék, ha segítenétek és megnézhetném a ti akváriumaitokat természetesen technikai adatokat is kérnék, hátha látok valamit, amire rákattanok. Lécci csak olyanok írjanak, akik komolyan veszik az akvarisztikát és az is előny, ha próbálkoztok akvakertészettel. És bocsi mindenki, h már volt ilyen kérdés, de gondoltam azóta frissülhetett a paletta!
2012. jan. 25. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

a képek eléggé régiek de a technikai adatokat mindig átírom ha változnak.

a mollyk most átmenetileg vannak ketten de van kb 30 kb 1 hónapos kis molly amit hamarosan beengedek a nagyok közé és akkor lesz egy csapat.

ha gondolod teszek fel frissebb képet mert már úgyis itt volna az ideje.

2012. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mekkora akváriumra gondoltál?
2012. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19:57 örülnék, ha tennél fel frissebb képeket, bár én nem egészen ilyesmiben gondolkozom. Nem lesz kissé sok ennyi hal az akkidban, ha belepakolod még a sok-sok kicsi mollyt?
2012. jan. 25. 20:55
 4/11 A kérdező kommentje:
hable: fogalmam sincs, de a végletek embere (asszonya :D ) vagyok vagy nano növényes vagy egy minimum 300 literes. Még nem döntöttem el sem a méretet, sem a stílust :$
2012. jan. 25. 20:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, h nem a méret a fontos, hanem, h a kivitelezésben legyen valami kihívás :)
2012. jan. 25. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezt tudom mutatni 200 liter:

[link]

vagy ezt 20 liter:

[link]

De ez se friss egyik sem.

2012. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

10 liter: [link]

37 liter: [link]

Ez 45 liternek a negyede - de ezt a "pogo" növényt sikerült teljesen megölnöm, pedig eleinte nőtt, csak átraktam a nagy akváriumba, ott lehet nem kapott elég fényt és meghalt: [link]

2012. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát bocsánatot kell kérnem de a fényképező nincs itthon ezért csak holnap tudok képet feltenni.

egyáltalán nem sok és szerintem még ha lesz +8 molly az se lesz sok. a többi kicsit elajándékozom a családban.

2012. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hable: köszönöm a képeket, merítettem belőlük némi inspirációt. látom, elég jártas vagy a növényes akvarisztikában meg a garnikban. azt esetleg meg tudnád mondani, hol lehet beszerezni blue tiger garnélát vagy valami olyat, ami szép kék színű?
2012. jan. 26. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj február 12-én keresni a terraplázán.

Alul szokott lenni a halas rész. Legutóbb láttam ott kék Blue Pearl garnélákat. [link]


vagy az akvasita.hu-n adj fel egy hirdetést, hogy kék színű garnélákat keresel, hátha valaki jelentkezik, de

szerintem Blue Tiger-t nem érdemes venni, az kényes.

2012. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!