Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumomban a növényeken...

Az akváriumomban a növényeken feketés-zöldes kis szálú valamik nőttek. Mik ezek és hogyan lehet védekezni ellenük?

Figyelt kérdés

Üdvözletem.


Az volna a gondom, hogy az akváriumomban a növényeken feketés-zöldes kis szállú valamik nőttek, telepedtek le.

Ezek miatt sajnos nem fejlődnek a növényeim.


Mik ezek és hogyan lehet védekezni ellenük?


Előre is köszi.


Üdvözlettel: Attila


2007. júl. 31. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom algás a víz. Lehet kapni különböző algaelleni szereket és 2-3 algaevő hal is megtenné a hatását!!
2007. aug. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is pár algaevő harcsát javasolnék az akváriumba!:)
2007. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kzs ***** válasza:
91%
Vegyél Aymonierit. Igaz, nem csak nagyobbacska, fürge halakkal érdemes összerakni (ezenkívül nehéz is kifogni), de azért megeszi az algákat. 2 db elég belőle.
2008. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a feketealga, az én akváriumomban is van/volt. Azok beválnak amit az előttem irók mondtak, de ha egyszer megjelent, többször már nem fog eltűnni:S sajnos ezt tapasztalatból mondom:S
2009. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!