Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az, hogy guppiknál...

Miért van az, hogy guppiknál csak nőstények születnek-legalábbis nálunk-?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Többnyire nőstények szoktak születni, ezért kell így is tartani őket (mármint több nőstényt kevés hímmel), mert a természetben is így működik.
2012. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért van ez így?Mi ennek az oka?
2012. jan. 26. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a hímek osszeverekedhetnek. De ha tobb a nostény (1hím 3 nostény) akkor kisebb a valószínusége.

Azt is hallottam már, hogy a hím kergeti a nostényt, és így nem hagyja nyugodni.

2012. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy ők a természetben táplálékállatok. Az egyetlen fegyverük a túlélésre a tömeg. És minél több nőstény van, annál gyorsabban tudnak szaporodni.
2012. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

istenem jó nagy hülyeségeket hallotok! nekem 10 éve vannak halaim de ezalatt ilyet nem halottam. a himek nem verekednek csak kergetőznek és pláne nem tesznek kárt egymásból, és nem azért kell több nöstényt tartani mint himet mert a természetben igy van hanem mert a himek túlhajszolhatják a nőctényeket..

további kérdésekre üzib válaszolook:DD

2012. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hímem nagyonverekedett, kulon lettek téve, mert lecsipdesték a hústa farokúszójukról. Volt elég nostény mellettuk, csak nem bírták egymást!
2012. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!