Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért baj ha a tubifex el...

Zsoka79 kérdése:

Miért baj ha a tubifex el szaporodik az aljzatban?

Figyelt kérdés
Mert az jutott az eszembe hogy a halak meg eszegetik ha megtalálják.
2012. jan. 29. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyat csináltam régen, hogy alul apró szemű homok volt és a tubik behúzták a fejüket, amikor arra ment a hal.

Csak ezt úgy csináltam, hogy aránylag kis akvárium, benne 1db hal és kb 1 adag tubi + levegőztető.

Elég sokáig éltek a tubik, de nem szaporodtak.


Szunyoglárvákkal is csináltam így, hogy gőtékhez bedobtam sokat aztán meg jól kicsesztem magammal, mert kikeltek és a lakásban repkedtek a kis szúnyogok, de azok valahogy nem nagyon csíptek. Elég nyanvadt kis szúnyogok voltak.

2012. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem 0.5-1.0 kavics az aljzat és ha ilyen gyorsan vissza bújnak akkor a halak nem tudják meg enni. Hát akkor nem érdemes bele rakni a sok tubit. Mert ha el pusztulnak csak szennyezik a vizet. Köszönöm a tapasztalatot.
2012. jan. 30. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!