Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek a halak tarthatóak...

Ezek a halak tarthatóak együtt? Mutatnátok még párat, akik tarthatóak velük? Növények?

Figyelt kérdés

És körülbelül miből mennyit válasszak. 54 literes akváriumba. Milyen növényeket válasszak mellőjük?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 29. 18:48
 1/5 Darkkingdom ***** válasza:

szerintem a sügér nem igazán passzolna bele!Én úgyérzem,hogy pont ahonnan belinkelted le is van írva róluk minden,tehát mindből nem tarthatsz!Válassz ki egy fajtát és azokból telepíts bele!

Nagyon esetleg akalász halak mellé mehet 3-4 guppi!

2012. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 symmer ***** válasza:
bettákat egyedül tatsd csak!
2012. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, a betta valószínűleg megtépázza a guppedlit. Én meg ilyen kalászhalat nem is láttam boltokban, lehet, hogy nem lesz egyszerű a beszerzése.
2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Murrnak voltak Gertrudae halai. Meg kell kérdezni tőle hol vette. Ő red cherry garnélákkal tartotta együtt.

Más féle kalászhalakat is lehet mellé tenni. Pl az Atlantiszban, vagy a Vadonban vannak másfajta kalászhalak is. pl van valami olyan aminek sárga hülye uszonyai vannak, nemtudom a nevét.


A bettát nem lehet se a guppikkal, se a kalászhalakkal összerakni, mert mindegyiket bántja.


Kalászhalakkal lehet tartani Endler guppikat például (az egy kicsit kisebb, mint a normál guppi). A normál guppi is lehet hogy jó mellé, de azok szerintem egy kicsit bolondabb halak, lehet hogy csipkednek, meg elveszik a kaját a kaálszhalak elöl. Nem tudom, csak gondolom.

2012. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sügér megtépi a bettát, a betta megtépi a guppit.

Olyan sávos guppit még nem is láttam, kalászhalat sem.

A cifra fogasponty gyönyörű, nekem is volt, de ritkán látni.

2012. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!