Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aggódjak az almacsigám miatt?

Tschega89 kérdése:

Aggódjak az almacsigám miatt?

Figyelt kérdés
2 almacsigám van, de az egyik napok óta meg se moccan, néha kinyitja az "ajtót" pár centire majd szinte azonnal vissza is húzza. A másik köszöni éli világát vele nem volt baj eddig. Nem tudom normális-e ez a passzív viselkedés vagy kezdjek aggódni rakjam külön mert valszeg el fog pusztulni?
2012. jan. 30. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fog elpusztulni
2012. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csillámzebra válasza:
1-től 4 éves korig élhetnek.Semmi baja nincsen mert van olyan csiga aki hetekig bezárkózik a házába,főleg ha már idősebb. :)
2012. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, bizakodó vagyok, mert nem büdös nincs más színe csak éppen nem csinál semmit a fent leírtakon kívül. Öregnek nem kimondottan öreg, mikor pár hete vettem még pindurka volt kb 1,5 cm most meg már kb 2,5 cm, nő mint a gomba. :)
2012. jan. 30. 17:57
 4/4 akva apor ***** válasza:
Nem kell aggódni ha csak egy hal meg nem csípte őt úgy,hogy megsérült volna,vagyis maradandó sebet nem kap.Nálam is ezt csinálják,ilyenkor én a háló nyelével meg lököm erre ő félperc mulva kijön.
2012. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!